Archiwum

    Wiele knajp z chińskim jedzeniem prowadzi catering. Jest to szybkie i tanie jedzenie na telefon, które można zamówić najczęściej o każdej porze dnia i nocy, co jest niebagatelnym plusem dla osób, które znajdują się w centrach większych miast, w których nierzadko przychodzi nam pracować do późnych godzin nad ranem.

Przepis na dobrą restaurację

Dobra restauracja to taka restauracja, w której dopilnowany jest każdy szczegół. Bardzo często właściciele nie zdają sobie sprawy z tego co może w lokalu nie grać i co jest powodem, że restauracja lub bar nie cieszy się taką popularnością, jakiej się spodziewali kiedy otwierali knajpę. Często tymi szczegółami jest po prostu niemiła lub niekompetentna obsługa. Czasami także niezbyt dobre wrażenie robi to, że obsługa zabiera nam stale kartę z menu aby oddać ją innym gościom. Walka o kartę niestety jest tradycją w polskich lokalach. Ponadto na jakość lokalu składają się inne szczegóły, które świadczą o tym, czy właściciele znają się na rzeczy, czy też tylko udają.

Przykładem może być nieokreślenie w karcie czy piwo jest z beczki, czy też będzie ono z butelki. Poza tym jeśli popełniasz błędy ortograficzne wpisując nazwy dań w kartę, nie licz na to, że przejdzie to niezauważone. Na dużej liczbie klientów zrobi to negatywne wrażenie, dlatego do pisania menu zatrudnij kogoś, kto potrafi złożyć porządnie zdania po polsku.

Dodaj komentarz