Archiwum

    Wiele knajp z chińskim jedzeniem prowadzi catering. Jest to szybkie i tanie jedzenie na telefon, które można zamówić najczęściej o każdej porze dnia i nocy, co jest niebagatelnym plusem dla osób, które znajdują się w centrach większych miast, w których nierzadko przychodzi nam pracować do późnych godzin nad ranem.

Podnoszenie standardów w restauracjach i kawiarniach

Poprzez liczne programy telewizyjne pokazujące oblicze Polskich restauracji i kawiarni, wielu właścicieli lokali postanowiło popracować nad standardami dorównując przy tym zagranicznym lokalom. Oczywiście to powinno cieszyć konsumentów. Coraz częściej wystroje lub menu zaskakuje nas pozytywnie. Niegdyś Polskie lokale stały daleko w tyle, w światowych rankingach. Dziś wygląda to inaczej. Nasze restauracje coraz częściej wysuwają się do czołówki. Dzieje się tak za sprawa wysokich standardów obsługi, wystroju i przede wszystkim jedzenia.

 

Widmo pamiętnych barów mlecznych z PRL-u znikło i zdaję się już więcej nie powrócić. Restauratorzy coraz częściej dbają o najmniejsze szczegóły, o których często My, konsumenci nie mamy nawet pojęcia. Trwało to długo, ale w końcu się udało i nie mamy się, czego wstydzić chwaląc nasze restauracje. Kawiarnie zaskakują różnorodnością smaków doświadczona obsługa baristów. Cos, co jeszcze dziesięć lat temu wydawało się snem staje się zwykłym kryterium by standard był wysoki, a klient zadowolony.

Comments are closed.